Pomoc zdalna informatyka

1. Napisz lub zadzwoń
Opisz problem w kilku zdaniach. Podaje dane kontaktowe oraz najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin pomocy.
2. Zapoznaj się z warunkami pomocy
W odpowiedzi otrzymasz wycenę usługi, ew. pytania dodatkowe i informacje na temat płatności
3. Pobierz program
Pobierz program do pomocy zdalnejProgram ten pozwoli nam połączyć się z Twoim komputerem w ciąu kilku sekund aby pomóc Ci rozwiązać problem
4. Opłać usługę jeśli uda nam się pomóc
Za usługę płacisz tylko pod warunkiem, że uda nam się rozwiązać problem. Możesz wybrać jedną z wielu opcji płatności (przelew,karta kredytowa)
Zamów pomoc zdalną
zapłacisz tylko za efekty

Stała umowa

1. Stałe nakłady na IT
Jedna opłata niezależnie od ilości interwencji
2. Niższe koszty działalności
Brak konieczności utrzymania etatu informatyka
3. Szybki czas reakcji
Czas reakcji informatyka jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami
4. Szeroki zakres usług
serwis komputerowy, utrzymanie serwerów, sieci komputerowe, zarządzanie www, doradztwo, sprzęt, VPN, routery, kopia online
Złóż zapytanie ofertowe
bez zobowiązań, poznaj naszą cenę
e24cloud.com

Bezpieczne dane

6 kroków, które pozwolą Tobie maksymalnie zabezpieczyć dane

  1. Korzystaj z aktualnego oprogramowania antywirusowego. Wirusy oraz programy szpiegujące mogą wkraść się do Twojego komputera w celu kradzieży lub uszkodzenia danych. W sieci powinieneś znaleźć wiele programów, również darmowych, które pomogą Tobie w ochronie Twoich cennych danych.
  2. Używaj firewalla. Dzięki temu zabezpieczysz swój komputer przed możliwymi infekcjami pochodzącymi z zewnątrz.
  3. Bądź ostrożny podczas korzystania z poczty e-mail. Nie otwieraj wiadomości oraz załączników od nadawców, których tożsamości oraz autentyczności nie jesteś w stanie potwierdzić.
  4. Unikaj stron, która posiadają złą reputację. Są to miejsca szczególnie niebezpieczne, gdyż właśnie tam najczęściej spotkać można złośliwe oprogramowanie.
  5. Pamiętaj o aktualizacji swojego systemu operacyjnego. Poprawki udostępniane przez producentów oprogramowania pomagają naprawiać błędu, które mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera.
  6. Kopiuj, kopiuj i jeszcze raz kopiuj. Warto, szczególnie w przypadku najważniejszych danych kopiować je na inne nośniki. Pozwoli to zabezpieczyć je przed utratą lub usunięciem. Dodatkowe nośniki z najważniejszymi danymi pozwolą zabezpieczyć je również przed wypadkami losowymi takimi jak pożar czy zalanie. Kopie powinny być wykonywane regularnie.

Sześć powyższych kroków pomoże maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanych danych. Warto jednak pamiętać, że nie ma zabezpieczeń, których nie da się ominąć, często największym zagrożeniem dla naszych danych jesteśmy my sami. 

Dyski online

Kilka znanych przedsiębiorstw udostępniło swoim użytkownikom możliwość posiadania wirtualnych dysków online. Ich pojemność w darmowej wersji waha się najczęściej od 2 do 7GB. Warto skorzystać z tego typu usług, aby właśnie tam trzymać najważniejsze dane bądź ich kopie.

Regulamin Pliki cookies Płatności
© Zakład Usług Informatycznych "ToMi" Tomasz Mietliński, Poznań 2014