Pomoc zdalna informatyka

1. Napisz lub zadzwoń
Opisz problem w kilku zdaniach. Podaje dane kontaktowe oraz najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin pomocy.
2. Zapoznaj się z warunkami pomocy
W odpowiedzi otrzymasz wycenę usługi, ew. pytania dodatkowe i informacje na temat płatności
3. Pobierz program
Pobierz program do pomocy zdalnejProgram ten pozwoli nam połączyć się z Twoim komputerem w ciąu kilku sekund aby pomóc Ci rozwiązać problem
4. Opłać usługę jeśli uda nam się pomóc
Za usługę płacisz tylko pod warunkiem, że uda nam się rozwiązać problem. Możesz wybrać jedną z wielu opcji płatności (przelew,karta kredytowa)
Zamów pomoc zdalną
zapłacisz tylko za efekty

Stała umowa

1. Stałe nakłady na IT
Jedna opłata niezależnie od ilości interwencji
2. Niższe koszty działalności
Brak konieczności utrzymania etatu informatyka
3. Szybki czas reakcji
Czas reakcji informatyka jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami
4. Szeroki zakres usług
serwis komputerowy, utrzymanie serwerów, sieci komputerowe, zarządzanie www, doradztwo, sprzęt, VPN, routery, kopia online
Złóż zapytanie ofertowe
bez zobowiązań, poznaj naszą cenę
e24cloud.com

Sprzęt komputerowy

Współpraca z większością polskich dostawców sprzętu komputerowego pozwala nam zapewnić sprzęt komputerowy praktycznie każdego producenta w stosunkowo krótkim czasie. Oferujemy zarówno sprzęt serwerowy jak i stacje robocze. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w tym zakresie pozwala nam na oferowanie sprzętu, który charakteryzuje się wysoką wydajnością, ergonomią oraz dobrą ceną.

Oprócz sprzętu komputerowego oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie jego wyboru. Łatwo kupić drogi komputer o wysokich parametrach, który nijak ma się do wymagań użytkownika. Zdecydowanie trudniej jest dopasować parametry do konkretnych zastosowań z jednoczesnym zachowanie rozsądnej ceny. Jeśli szukasz pomocy w tym zakresie służymy profesjonalnym doradztwem.

Oferujemy pełną gamę sprzętu komputerowego. Współpraca z największymi polskimi dostawcami pozwala zapewnić nam dostępność oraz szybki termin realizacji. Od podzespołów komputerowych przez oprogramowanie i serwery.

Zamów sprzęt komputerowy

Jeśli potrzebują Państwo doradztwa lub sprzętu komputerowego takiego jak notebooki, serwery, stacje robocze czy inne podzespoły zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Postaramy się przedstawić ofertę korzystną pod każdm względem dzięki czemu będą mogli Państw zaoszczędzić zarówno na sprzęcie, jak i jego serwisie w przyszłości.

Posiadasz specyficzne wymagania, masz określone preferencje co do sprzętu? Wyślij nam szczegółowe informacje a my postaramy się zaoferować interesującą cenę.

Regulamin Pliki cookies Płatności
© Zakład Usług Informatycznych "ToMi" Tomasz Mietliński, Poznań 2014