Pomoc zdalna informatyka

1. Napisz lub zadzwoń
Opisz problem w kilku zdaniach. Podaje dane kontaktowe oraz najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin pomocy.
2. Zapoznaj się z warunkami pomocy
W odpowiedzi otrzymasz wycenę usługi, ew. pytania dodatkowe i informacje na temat płatności
3. Pobierz program
Pobierz program do pomocy zdalnejProgram ten pozwoli nam połączyć się z Twoim komputerem w ciąu kilku sekund aby pomóc Ci rozwiązać problem
4. Opłać usługę jeśli uda nam się pomóc
Za usługę płacisz tylko pod warunkiem, że uda nam się rozwiązać problem. Możesz wybrać jedną z wielu opcji płatności (przelew,karta kredytowa)
Zamów pomoc zdalną
zapłacisz tylko za efekty

Stała umowa

1. Stałe nakłady na IT
Jedna opłata niezależnie od ilości interwencji
2. Niższe koszty działalności
Brak konieczności utrzymania etatu informatyka
3. Szybki czas reakcji
Czas reakcji informatyka jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami
4. Szeroki zakres usług
serwis komputerowy, utrzymanie serwerów, sieci komputerowe, zarządzanie www, doradztwo, sprzęt, VPN, routery, kopia online
Złóż zapytanie ofertowe
bez zobowiązań, poznaj naszą cenę
e24cloud.com

Strony www

Nasza oferta:

 1. Administracja
  zajmujemy się administracją stron internetowych

 2. Optymalizacja
  pod kątem poprawności kodu oraz pozycjonowania

 3. Tworzenie
  czytelne i estetyczne strony www

 4. Instalacja CMS
  instalacja i konfiguracja systemów zarządzania treścią

Strony www to często główne źródło pozyskiwania nowych Klientów. Dzięki czytelnej stronie internetowej każdy może zapoznać się ze szczegółami świadczonych przez nas usługami czy oferowanymi produktami. Strony internetowe w doskonały sposób zastępować mogą wizytę w naszym biurze. Dodatkowo na dobrze zaprojektowanej stronie Klient znajdzie wszystkie informacje, których oczekuje w prosty i szybki sposób.

Wizualna część każdej strony jest rzeczą bardzo indywidualną. Jednak każdy ceni sobie prostę oraz czytelność stron, na których łatwo jest zlokalizować potrzebne informacje. Tworząc strony internetowe staramy się sprawić aby wszystkie ważne dla Klienta informacje były pod ręką.

Strona internetowa jest narzędziem, które pozwala Klientom poznać zakres działalności naszego przedsiębiorstwa oraz zachęcić do skorzystania z oferowanych usług. Estetyczna i czytelna zechęci do kontaktu i zapadnie w pamięć.

Instalacja CMS

CMS to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, poszukujących możliwości szybkiego kontaktu ze swoimi Klientami. Strony oparte na systemach zarządzania treścią mają wiele rozbudowanych funkcji, będąc jednocześnie bardzo prostymi w obsłudze. Jeśli Twoja firma chce mieć dynamiczną stronę www, która będzie mogła być aktualizowana przez jednego z pracowników bez konieczności nabywania odpowiednich kwalifikacji napisz do nas.

Administracja stronami www

Każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że nie ma nic gorszego niż nieaktualna firmowa strona internetowa. Dzięki usłudze administracji stron www będziemy aktualizować treść Państwa strony, optymalizować jej kod oraz dbać bezpieczeństwo. Administracja www to również zmiany niewidoczne dla użytkownika ale kluczowe z punktu widzenia jej procesu pozycjonowania.

Regulamin Pliki cookies Płatności
© Zakład Usług Informatycznych "ToMi" Tomasz Mietliński, Poznań 2014